Pozovite nas na: +381 11 4506799

Kuvar (m/ž)

@Partners&Orka u Ugostiteljstvo/Turizam Pošaljite posao e-poštom
  • Podeli:

Detalji posla

  • Iskustvo 2 godine
  • Nivo obrazovanja Srednja skola

Opis posla

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta Mark Hotel **** potražuje radnike za poziciju posla:

Kuvar (m/ž)

Mesto rada: Resavska ulica, centar grada, Beograd

Potrebni/e su odgovorni/e, ljubazni/e kandidati/nje posvećni/e ugostiteljstvu i savršenoj usluzi.

Opis radnih zadataka:

  • Odabir i priprema namirnica za pripremu jela
  • Priprema jela po posebnim porudžbinama
  • Pripremanje A la carte menija
  • Aranžiranje i dekorisanje
  • Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Srednja stručna sprema (minimum 3 stepen), prednost ugostiteljskog smera
  • Iskustvo u radu restorana 3 i više godina
  • Komunikativnost, maštovitost
  • Timski rad i koopoerativnost, odgovornost, tačnost, pouzdanost.

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u dve smene
  • Ugovor o radu
  • Topli obrok
  • Plata po dogovoru u zavisnosti od iskustva
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

sales@markhotel.belgrade.com

ili na broj telefona

064 845 2995

Ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Ostali poslovi koji bi vam se mogli svidjeti